tr

Üye Girisi - Üye ol !Üreticiler / Developers

TurkProgram.com RSS Feed

INCA

1995 Yılında faaliyete geçen Inca Technologies Co. firması, üretimini gerçekleştirdiği ilk network ürünleri ile adını duyurmuştur. Oldukça hızlı büyüyen firma 1999 yılına gelindiğinde network ürün gruplarının yanına, multimedia, ev elektroniği, ve ses sistemlerini de ürün ailesine katmıştır.

Toplamda, 17 ayrı fabrikada, 5 bin çalışanı ile 25 çeşit ürün kategorisi ve 105 adet ürün yapısıyla oldukça geniş bir ailesine sahip firmadır. Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin tamamında, öncelikli olarak kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutar. Inca markası özellikle ürünlerin yüksek performansı ve kalitesi ile, buna karşın bu ürünlerin ekonomik olmasıyla, kullanıcılarından büyük ilgi görmektedir.

Adını 23 farklı ülkede, duyuran Inca markası, gelecekte ileri teknoloji ürünleriyle kullanıcıların karşısına çıkacaktır. Günümüzde özellikle revaçta olan notebook, cep bilgisayarı, digital monitör, projeksiyon, ve plazma sistemleri gibi ürünlerin ar-ge sini tamamlamış, kısa bir süre içerisinde üretimine başlayacaktır. Inca logosunu üzerinde taşıyan her ürünün, elektronik dizaynını, kutu tasarımını, ek aparatlarını ve paketleme işlemlerini firma bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Önümüzdeki 3 yıl içerisinde, yatırım ve üretim gücünü 3 katına çıkarmayı planlayan Inca Technologies Co. kullanıcılarından ve distribütörlerinden aldığı destekle, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri üretmeye devam edecektir…


INCA ProgramlarıSürücüler (Driverlar) - Program ܜreticileri


Copyright 2003-2016 | TurkProgram.com İletişim  |  Reklam  |  Kullanım ޞartları |  Gizlilik Politikamız