tr

Üye Girisi - Üye ol !

Ana Sayfa > Yamalar > Ad-Aware Türkçe Yama


Ad-Aware Türkçe Yama 6.181

Editör: Seda ARSLAN
Tarih: 2009-07-05
Rating: 3.7Ad-Aware Türkçe Yama
Puan Ver:
 Puan ver
Hits: 116
Download: 3276
Versiyon: 6.181
Lisans: Freeware (Ücretsiz)
Üretici/Telif: Aygün İŞLER
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Güncellenme Tarihi 05/07/2009 18:26
Paylaş :
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
  

Yazı Boyutu 12 14 16 18
Ad-Aware Standart Sürümü dalında ödül kazanmış, ücretsiz (kişisel kullanım için), çoklu zararlı içerik (Trojan vb.. zararlı programcıklar) bulma ve silme özellikli, zengin yardım içeriğine ve ürün desteğine sahip bir Ad/Spyware Engelleyicisidir.

Bu program ile sistem hafızanızı, kaydınızı, sabit, çıkartılabilir ve optik sürücülerinizi tüm bu zararlı programlara ve reklamlara karşı taratabilir ve üstün tarama özellikleri ile sorunsuz ve güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz. İnternet ve Ağ ortamındaki güvenliğinizi Ad-Aware programına bırakın. Yeni gelişmiş özellikleri ile işini en iyi biçimde yapacağına emin olabilirsiniz.

Programın Bu yeni ve tamamen ücretsiz (Sadece Ad-watch çevrimiçi tarama seçeneğini kullanabilmek için kayıt olmanız gerekiyor) kişisel kullanıcı sürümündeki yeni eklenen özelliklere bir gözatacak olursak;

- Yeni Şifreli Ayarları ile 3.Parti yazılımların kaldırma işlemlerine karşı tam koruma (Bazı programlar Ad-Aware programını bilgisayarınıza yüklendiklerinde otomatik olarak kaldırabiliyorlardı)
- Tarama Motoru Geliştirmeleri (DLL dosyaları ve hafıza üzerinde de yeni CSI Motoru ile üstün tarama)
- Genişletilmiş Kayıt Taraması (Çoklu Kullanıcı Kayıtları taraması, Olası trojanlara karşı da tarama, Oldukça hızlandırılmış uygulama)
- Genişletilmiş Sürücü Taraması (NTFS sistemleri taraması, CAB dosyaları taraması, Daha küçük referans dosyaları ve hızlandırılmış uygulama
- Kullanıcı Ara Birimi Yenilikleri (Özel Temalar Desteği, Daha Çok Özelleştirilebilir Eklenti Desteği, Çevrimiçi TAC veritabanına erişim)
- Çok Sayıda Yeni Küçük Ayar Desteği (Tweak Ayarlarındaki birçok yeni özellik)
- Kayıt Dosyası Yenilikleri (Daha fazla detay ve referans dosyası içeriği gösterilmesi)

Ad-Aware 1.05 sürümü ile gelen yenilikleri ise;
- Yeni tema desteği için gelişmiş seçenekler - Bazı arabirim yenilikleri - Yenilenmiş çerezler görünümü - Zip dosyaları içindeki zararlı dosyaların ayrıntılı görünümü - Geliştirilmiş tarama seçenekleri - Yeni kayıt kipleri URL silinmesi için Ad-Aware programının baştan başlatılması sorunu düzeltmesi

Not:Bu sürüm ile yeni bir referans dosyası sistemi geliştirilmiştir. Aşağıdaki Bağlantıdan 14 Ekim 2004 tarihli dosyayı indirebilir ve son çıkan zararlı programlara karşı korunabilirsiniz. Referans dosyasını indirdikten sonra *.zip içeriğini Ad-Aware klasörü içine çıkartmanız yeterlidir. *** Ad-Aware programınızın son zararlı programcıklara karşı da tam savunma yapabilmesi için güncel referans dosyası sürümlerini takip etmeyi unutmayın. BİLGİSAYARINIZI AJAN YAZILIMLARDAN TEMİZLEMEK İÇİN EN İYİ PROGRAM BU PROGRAMDIR.

sponsorlu baglantilar

Ad-Aware Türkçe Yama indir

Alternatif indirme linkleri de verilmektedir.

Ad-Aware Türkçe Yama hakkında yorum yaparak görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Sürücüler (Driverlar) - Program ܜreticileri


Copyright 2003-2016 | TurkProgram.com İletişim  |  Reklam  |  Kullanım ޞartları |  Gizlilik Politikamız