tr

Üye Girisi - Üye ol !

Ana Sayfa > Oyun > Yeni Knight Online Koxp


Yeni Knight Online Koxp

Editör: turkprogram
Tarih: 2012-01-08
Rating: 4.2Yeni Knight Online Koxp
Puan Ver:
 Puan ver
Hits: 3924
Download: 22390
Versiyon:
Lisans: Freeware (Ücretsiz)
Üretici/Telif: Üretici bilinmiyor
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Güncellenme Tarihi 08/01/2012 18:01
Paylaş :
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş
  

Yazı Boyutu 12 14 16 18

Knight Online Extended Program ın kısaltmasıdır. Kosp, cops, kops, kopx diye de söyleniyor. Knight online oynarken exp ve np kasmanızı kolaylaştıran yardımcı bir programdır.Tüm işlemlerinizi bu yardımcı program ile gerçekleştirebilirsiniz. Sizin yerinize level yada np kasar. Ancak unutmayınız ki koxp kullandığınız sürece her an basınıza şunlar gelebilir;
1-GM ler tarafından görüldüğünüzde sürekli ban alırsınız. Malezya server ı olan MYKO da eslantta koxp kullanmak serbesttir. Bu yüzden kosp kullanmadan önce nerede serbest nerede değil ve hangi server da oynadığınızı mutlaka kontrol edin.
2- USKO da koxp kullanırsanız karakteriniz silinebilir.
3- Virüslü koxp leri kullanırsanız char larınız başkaları tarafından çalınabilir. Bu sebeple sürekli orjinal koxp u kullanmaya özen göstermelisiniz..
4- Diğer oyunculardan sitem duyarsınız.

Şu an çok fazla web sitesinde knight online (knightepmire) için çeşitli hile programları bulunmakta. Bunlar koxp, kosp, kopx, kops, cops, cosop , macro, kofuck, fuckko,  kohack vb.'dir. Çogu program kosp üzerinden değişiklik yapılarak düzenlenmiştir. Bu düzenlemeler sırasında çoğuna da keylogger eklenmiş durumdadır. Unutmayın ki hiç kimse size bedava olarak bir hizmet vermez. Bu nedenle koxp kullanıyorsanız yukarıdaki maddeleri göz önüne aliniz. Orijinal koxp programı yaklaşık 900KB'dir. KnightOnline_AK.exe ise 1.4 MB civarındadır. Eğer indirdiğiniz dosyalar bu boyuttan yüksek ise biliniz ki mutlaka o programa ek yapılmıştır. Verdiğimiz değerler paralı koxp için geçerlidir. Eğer indirmiş olduğunuz koxp bu oranlardan yüksek ise 2 nedeni olabilir. Birinci neden limitli süreyi uzatmak için dosya eklenmiştir yada ikinci neden olarak programa keylogger eklenmiştir. Bedava koxp kullanacak iseniz keylogger riskini göze almanız gerekmektedir.

sponsorlu baglantilar

Yeni Knight Online Koxp indir

Alternatif indirme linkleri de verilmektedir.

Yeni Knight Online Koxp hakkında yorum yaparak görüşlerinizi belirtebilirsiniz.


Sürücüler (Driverlar) - Program ܜreticileri


Copyright 2003-2016 | TurkProgram.com İletişim  |  Reklam  |  Kullanım ޞartları |  Gizlilik Politikamız